Skip to content

Dominik Kopczyński

Trener Dominik Kopczyński – ODWIEDŹ PROFIL NA INSTAODWIEDŹ PROFIL NA TIKTOKU – absolwent AWFiS w Gdańsku, a zarazem certyfikowany trener osobisty działający na terenie Elbląga i okolic. Specjalizuje się w planowaniu treningu, żywienia oraz suplementacji, ponadto czynny zawodnik i trener BJJ.

3 komentarze

 1. Biegacz
  25 stycznia 2023 @ 17:31

  Z kolegami z klubu co sobotę wybieramy się do lasu pobiegać. Jest tak około 300m górka, na której robimy podbiegi. Traktowaliśmy to głównie jako okazję do porządnego zmęczenia się i ewentualnie wzmocnienia nóg. Okazuje się, że taka aktywność ma jeszcze więcej plusów.

  Odpowiedz

 2. Szymon
  25 stycznia 2023 @ 17:37

  Czy praca ramion podczas biegania jest znaczna? Zazwyczaj biegam w dni, kiedy chcę, żeby moje górne partie odpoczęły, a teraz się dowiaduję, że nawet bieganie je męczy.

  Odpowiedz

  • Dominik Kopczyński
   26 stycznia 2023 @ 16:59

   Praca ramion jest podyktowana naturą naszego kroku, czyli ramię pracuje przeciwnie do nogi kroczącej. Nadaje to dodatkowego pędu naszemu ciału. Temat jest bardziej obszerny, więc ciężko go streścić do jednego komentarza. Bez pracy ramion nie pobiegniesz, a biegnąc naturalnie zawsze prowadzisz je w ruch, co traktujemy jako ich pracę.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *