Skip to content

Dominik Kopczyński

Trener Dominik Kopczyński – ODWIEDŹ PROFIL NA INSTAODWIEDŹ PROFIL NA TIKTOKU – absolwent AWFiS w Gdańsku, a zarazem certyfikowany trener osobisty działający na terenie Elbląga i okolic. Specjalizuje się w planowaniu treningu, żywienia oraz suplementacji, ponadto czynny zawodnik i trener BJJ.

5 komentarzy

 1. Wiktor
  29 stycznia 2023 @ 16:15

  Z jednej strony to wypoczynek dla organizmu, a z drugiej katorga dla psychiki. Trenuję sporty walki i robię coś niecoś na siłowni, ale zrobić sobie choćby dzień odpoczynku to mi się nie mieści w głowie. Jak zachoruję i musze tydzień w domu siedzieć to nie wiem co ze sobą zrobić

  Odpowiedz

 2. Bartek
  29 stycznia 2023 @ 16:18

  Są jakieś badania na ten temat, czy puki co to tylko teoria, która wydaje się sprawdzać?

  Odpowiedz

  • Dominik Kopczyński
   30 stycznia 2023 @ 06:45

   Ciężki temat do zbadania, ponieważ jest dużo elementów, na których by trzeba się skupić. Jednak patrząc przez pryzmat praktyki, to przede wszystkim odświeżenie głowy. A druga rzecz, to nie da się ciągle robić dobrego wyniku, ponieważ zawsze pojawi się stagnacja. Normalni bywalcy siłowni notują progresje rzędu 10 czy 20kg w jakichś tam odstępach czasu. Ciężarowcy walczą o każdy kilogram. Dlatego warto czasem zresetować ciało i głowę, aby z powrotem wrócić do robienia wyniku.

   Odpowiedz

 3. Anonim
  29 stycznia 2023 @ 16:18

  4.5

  Odpowiedz

 4. Dominik Kopczyński
  30 stycznia 2023 @ 06:43

  5

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *